Andrea Winslow

Vždy ma bavilo motivovať a podporovať ľudí v mojom okolí. Meniť ich svet k lepšiemu.

Osobnému rozvoju, motivácii a základom online marketingu som sa začala venovať od roku 2012. V tom roku som si založila svoju prvú motivačnú fb stránku.

Bola som nadšená!

Postupne sa to stalo mojou záľubou a tešilo ma, že prinášam inšpiráciu a určitú pomoc iným ľuďom. Páčilo sa mi vytvárať komunitu podobne a pozitívne zmýšľajúcich ľudí.

Postupne som objavovala nových skvelých koučov a vravela som si, aké by to bolo úžasné, kebyže robím takúto prácu ako oni. Vyhľadávala som rôzne motivačné, koučovacie a NLP kurzy, kde by som získala potrebné vedomosti.

andrea winslow

Neskôr som začínala podnikať

Ako každý človek, ktorý začne robiť niečo netradičné na klasické pomery, som sa v tom čase nedočkala žiadnej podpory od okolia.

Stále sa ma pýtali kedy si nájdem poriadnu robotu. Nájsť si robotu a plniť sny niekomu inému bolo to posledné, čo som chcela.

Vnímam, že s podobnou situáciu bojuje mnoho mladých ľudí. Viem aké to je byť stratený v mori príležitostí a pod tlakom okolia, ktoré vám tvrdí, že podnikať sa neoplatí.

Vytvorila som si teda ďalšiu fb stránku Mladý podnikateľ. Funguje dodnes a je zameraná na podporu a motiváciu začínajúcich podnikateľov. O 2 mesiace neskôr sme založili s parťákom Patrikom aj blog mladipodnikatelia.sk.

Koučovanie milujem

Aj kvôli tomu, pretože nedáva rady. Každý človek má riešenia v sebe. Ja mu len pomáham sa rozrozmýšľať.

Je úžasné sledovať, ako zisťujú kým naozaj sú, čo všetko dokážu a keď zistia, že to, čo bolo pre nich nemožné je na dosah ruky.

Dnes pomocou koučovacieho rozhovoru pomáham cieľavedomým ľuďom a podnikateľom rozvinúť ich potenciál a schopnosti na maximum, aby rýchlejšie dosahovali svoje ciele a plnili si sny.

Na blogu mladipodnikatelia.sk a fanpage Mladý podnikateľ motivujem a inšpirujem mladých ľudí k podnikaniu. Kladiem dôraz, aby si vybrali sféru, ktorú milujú a aby sa vyhli chybám a pádom, ktorými som si počas podnikania prešla ja.

S mojim skvelým parťákom Steviem sme založili online marketingovú agentúru Yooneek media, kde pomáhame klientom s online marketingom. Čoskoro tam nájdeš online kurzy.

Spolupracujem s úžasnými ľuďmi a značkami.

Robím prednášky a workshopy kde je skvelá priateľská atmosféra.

Budem sa tešiť ak sa na nich uvidíme 🙂

Certifikáty a vzdelanie

andrea winslow

andrea winslow